Hizmetlerimiz

Proje Taşımacılığı

Tar-Sha proje yüklemelerinin taşınmasında lider konumlarından birini oluşturmaktadır.

Tar-Sha proje yüklemelerinin taşınmasında lider konumlarından birini oluşturmaktadır.Gabarı dışı olan tonajlı ve geniş  yüklerin planlanarak taşınması uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamız, teknolojik imkanları en üst seviyelerde kullanmak sureti ile gerek yurtiçi gerekse yurtdışı acenta ağı tedarik olanaklarını sürekli güncellemekte ve yeni olanakların çalışmalarına gereken tüm desteği sağlayarak müşterilerine farklı imkanlar sunmayı  amaç edinmiştir.

Gerek Avrupa’dan Türkiye’ ye, Ortadoğu ve Orta Asya Ulkeleri gerekse Türkiye’den tüm bu ülkelere yönelik proje taşımalarında veya gabari dışı ve ağır nakliye taleplerinize hizmet eden uygun karayolu-denizyolu veya multimodal taşıma önerilerimizden faydalanabilir; süreç dahilindeki tüm resmi ve özel kuruluşlarla yazışma ve izin işlemlerinin sorumluluğunu firmamıza bırakabilir ve öncü hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bunun yanısıra; gerek tedarikçi, gerekse teslim noktalarınızda acentalarımızın ve profesyonel ekibimizin sunduğu danışmanlık hizmetlerinden de faydalanabilir, düzenli bilgilendirmelerimiz ile hizmetimizin her aşamasında bilgi sahibi olabilirsiniz. 


MÜŞTERİMİZ OLUN!

200'den fazla ülkede güvenli, hızlı ve koordineli ulaşım ağımızla hizmetinizdeyiz.

Bize Ulaşın