Hizmetlerimiz

Deniz Taşımacılığı

Tar-Sha Türkiye`de ve dünyada söz sahibi armatör firmalar ile yaptığı tedarik anlaşmaları ile denizyolu taşıma hizmeti sunmaktadır.

Tar-Sha Türkiye`de ve dünyada söz sahibi armatör firmalar ile yaptığı tedarik anlaşmaları ile ; müşterilerine dünyadaki ticaret noktaları arasında düzenli, hızlı ve değişik alternatifli denizyolu taşıma hizmeti sunmaktadır . Bu hizmetimiz dünyadaki globalleşme ile açığa çıkan esnek tedarik zincirinin tamamlayıcı unsuru olarak önemli bir avantaj yaratmaktadır.

Tüm dünyadan Türkiye`ye veya Türkiye`den tüm dünyaya kurmuş olduğu güçlü tedarik zinciri ile liman ve kapı teslimi, FCL ve LCL taşımacılığının yanı sıra tır+gemi, uçak+gemi veya tren+gemi şeklindeki kombine taşımaları sunan Tar-Sha, müşterilerine herhangi bir taşıma için birden fazla seçenek sunacak bir yapıya sahiptir.

Yük rezervasyonunuzu alışımızdan kargonuzun alıcıya teslimine kadar geçen süre firmamızın tecrübeli ekibi tarafından yakından takip edilmektedir ve olası aksaklıklar müşterilerimize bildirilmektedir.

İster komple konteyner olsun, ister parsiyel, kargonuz Türkiye’nin bir noktasından bir noktasına Yurt İçi Lojistik Departmanımız tarafından en uygun maliyetle ve güvenilir bir şekilde taşıtılır.


MÜŞTERİMİZ OLUN!

200'den fazla ülkede güvenli, hızlı ve koordineli ulaşım ağımızla hizmetinizdeyiz.

Bize Ulaşın